Pergolové krytí Dobronice – aktualita č.3

Pergolové krytí

Pergolové krytí Dobronice – aktualita č.3

V areálu VŠE (Vysoká škola ekonomická v Praze) jsme instalovali pergolové krytí. Areál se nachází na krásném místě na břehu řeky Lužnice, kousek od Stádleckého řetězového mostu.

Vzhledem k tomu, že se pergola posazená na vysokém základu, požadoval zákazník, aby bylo možné všechny pergolové díly shrnovat do boku a obsluha byla co nejjednodušší. Na přiloženém videu lze vidět, jak je shrnování do boku jednoduché. Použili jsme kvalitní kování od italské značky Comunello, které zaručuje plynulé shrnování téměř bez námahy. 

Pergola je umístěna na kraji lesa, tudíž bylo zvoleno celoprůhledné opláštění, aby šlo dovnitř pergoly co nejvíce světla. 

Díky pergolovému krytí může nyní zákazník pergolu využívat celoročně. Při velkých teplotách krytí jednoduše shrne do strany. V jarních a podzimních měsících naopak plachty chrání proti větru a dešti. K pergolovému krytí doporučuje koupit plynové topidlo, které Vám zajistí teplo i v chladnějších měsících. Topidlo můžete pohodlně objednat na našem eshopu: www.hexano.cz

Chcete se zeptat? Napište nám