Plachta na loď – aktualita č.4

plachta na loď

Plachta na loď – pro značku Garage Carp jsme na míru vyrobili opláštění konstrukce, která na lodi bude sloužit jako zázemí pro rybáře. 

Boční plachty jsou ukotvené v rámu lodi na pevno v hliníkových lištách. Do plachtového krytí jsme instalovali průhledná okna, aby rybáři mohli pozorovat okolní přírodu. Za průhlednými okny je neprůhledná clona kvůli ochraně před sluncem, která se dá pohodlně vyrolovat nahoru a zapnout na řemínek. V případě potřeby lze snadno a rychle spustit dolů.

Zadní (menší) plachta je také ukotvená do rámu lodi pomocí hliníkových lišt. Plachta je navíc osazena kvalitními oboustrannými zipy, aby bylo možné v horku plachtu vyrolovat nahoru. Plachta je svařená ze dvou částí – jedna průhledná (využití při špatném počasí) a druhá ze síťoviny (využití v teplejších měsících). Síťovinová část zabraňuje pronikání hmyzu do útrob lodi.

Přední (větší) plachta je rovněž po obvodu ukotvena do rámu lodi pomocí hliníkových lišt. Vchod do lodi je vytvořen pomocí oboustranných zipů. Plachta je svařené ze dvou částí – jedna průhledná (využití při špatném počasí) a druhá ze síťoviny (využití v teplejších měsících). Síťovinová část zabraňuje pronikání hmyzu do útrob lodi. 

Opláštění lodi je vyrobena jako celoroční, lze ho využívat jak v chladných měsících, tak v letních teplých. Loď bude jezdit na přehradě Orlík.

Prohlédněte si níže v galerii, jak práce na zakázce postupně probíhali.

Máte podobnou loď, na kterou byste chtěli vyrobit opláštění? Neváhejte nás kontaktovat.

plachta na loď
krycí plachta
lod plachta
plachta lod
opláštění lodi
pohled ze vnitř
plachta na lodě
krycí plachta lod

Chcete se zeptat? Napište nám